Kontak ons

Hendrik Potgieterweg 55
Diswilmar, Muldersdrif, 1747
26°03’45.78″ S 27°50’02.76″ E

Skool telefoon nr: 011 662 1929
Naskoolsentrum kontak nr: 076 935 3257
Kleuter Naskool kontak nr: 073 9347360

Posbus 6, Muldersdrift, 1747

Algemene inligting: admin@mullies.net

Roetes vir besoekende busse aan Laerskool Muldersdrif

Blits kontakvorm


     

    Epos Adresse:

    Skoolhoof Mnr. Herman Byleveld herman@mullies.net
    Adjunkhoof Mnr. Frikkie Klopper frikkie@mullies.net
    Besigheidsbestuurder & Snoepie Me. Marlene Cunliff marlene@mullies.net
    Nuwe Inskrywings & Sekretaresse Me. Suzette Forrester suzette@mullies.net
    Finansies Me. Lynette Smit lynette@mullies.net
    Skoolfonds – Debiteure Me. Lynette Smit lynette@mullies.net
    Dept.hoof: Grondslagfase Gr.R – Gr.3 Me. Trudie Kriek trudie@mullies.net
    Dept.hoofde: Intermediëre & Seniorfase Gr.4 – Gr.7 Mnr. Manie Kriel
    Me. Neline Lindes
    manie@mullies.net
    neline@mullies.net
    Leerderwelsyn Me. Johané van Niekerk  johane@mullies.net
    Kultuurorganiseerder Me. Suzelle Cinnamon suzelle@mullies.net
    Sportorganiseerder Juf. Elra Blackquire elra@mullies.net
    Kleuterskool Mej. Paula vd Merwe paula@mullies.net
    Busroetes Me. Lynette Smit lynette@mullies.net
    Na-skoolsentrum Me. Lynette Smit naskool@mullies.net

     

    Laerskool Muldersdrif

    error: Nope!