2018 Leiers

DIENSROOSTER VIR 2018 SAL GELAAI WORD SODRA GEFINALISEER.

*Leier aan diens vir Saal doen Opening op aantreeblokke en Afsluiting oor Interkom daagliks, gedurende sy/haar week, soos aangedui.

*Klankraad aan diens sorg vir Mikrofoon by aantreeblokke gedurende die week in oggende, asook dat die luidspreker gelaai word en Maandae oggende die saal se klank gekoppel is en werk met toerusting in klankkamer, tesame met ander klankraadslede.

Laerskool Muldersdrif

Rade 2018 KW3 en KW4

Alfabetiese Volgorde volgens Naam:

Sosiale Raad:                                                                                              

Onderwysters –  Estelle/Christelle en Carolien

Ernst Joubert

Michael Neuper

Reuben Smith

 

Abbygail Liebenberg

Alicia Lombaard

Cara Theron

Chris vd Merwe

Dylan Bezuidenhout

Dylan Louw

Eske van Heerden

Ethan Williams

Ghita vd Merwe

Joshua Blom

Kylee Labuschagne

Layla Badenhorst

Lindsy Daneel

Megan de Beer

Michael Neuper

Mine vd Merwe

Rowan Strohmenger

Sonja Badenhorst

Tano du Toit

 

Sport-en Kultuur Raad:

Onderwysers – Wessel en Neline

Nalize Rykaart

Nina Venter

Eben Cilliers

 

AJ van Eden

Christo Heymans

Corne Kruger

Danika Greyling

Divan Cruywagen

Dylan Holtzhausen

Jaco Smit

Janco de Wet

Jason Grobler

Jean de Jong

Jean-Dirk Coetzee

Johnson Ncube

Joshua Carstens

Justin Meyburg

Kyle Cronje

Theunis Duvenage

Thulani Magwaza

Walter Murray

Wendy Walker

 

Snoepie Raad:

Onderwyser – Marlene

Sune van Dyk

Nina de Villers

Lieschke Louw

 

Adriaan Oberholzer

Chloe de Villiers

Done van Kreeyenburg

Iante Scholtz

Jeani vd Westhuizen

Kiara Alberts

Lindy Steenkamp

WJ Badenhorst

 

Terrein Raad:

Onderwysers – Marnus en Wilma

Wihan Helmbold

Bianca van Zyl

Mia de Freitas

 

Alicia Lemmer

Cailin Seidl

Charle Meyer

Dewald Haasbroek

Genevieve Barnard

Luke Stoltz

Nicky vd Wath

Ruan Jacobs

Ruben van Quickelberger

Ziane Booysen

Media Raad: Onderwysers – Linda 

Leandra Nel

Hanru Swanepoel

Aime Bryant

 

Annique Eloff

Chandre Jonck

Chivonne de Jager

Damian Smit

Danielle Davison

Kanisha van Tonder

Kian Victor

Rochelle Pienaar

 

Klank (Adisioneel): Onderwyser – Jaco                            

Dewald Haasbroek

Janco de Wet

Jason Grobler

Jean de Jong

AJ van Eeden

__________________________________________________________________________________________________________________________